Split Times for Handicap(penalty) - 30 Nov 2019 - Provisional - duo

...return to index

duo - Split Times

Pos Name Age Class Time S s F f
1st Eleanor Pyrah / Ian Pyrah
Pyrahtechnics
  0:00 0:00
0:00
0:00 (1st)
0:00 (1st)
2nd Geoffrey Hensman / Lindsey Hensman
Hens Teeth
  2:40 0:00
0:00
2:40 (2nd)
2:40 (2nd)
3rd Robin Strain / Sheila Strain
Elophants
  4:00 0:00
0:00
4:00 (3rd)
4:00 (3rd)
4th Suse Coon / John Coon
136andcounting
  5:20 0:00
0:00
5:20 (4th)
5:20 (4th)
5th= Vicky Thornton / Heather Fellbaum
Callander Girls
  6:00 0:00
0:00
6:00 (5th=)
6:00 (5th=)
5th= Megan Brown / Judith Bell
A Team
  6:00 0:00
0:00
6:00 (5th=)
6:00 (5th=)
7th= David Nichol / Sheelagh Nichol
Bus Pass Specials
  6:40 0:00
0:00
6:40 (7th=)
6:40 (7th=)
7th= Joel Atkinson / Emily Atkinson
The Gingerbread Kids
  6:40 0:00
0:00
6:40 (7th=)
6:40 (7th=)
7th= Mel Cushing / Robin Sloan
Aldie Aces
  6:40 0:00
0:00
6:40 (7th=)
6:40 (7th=)
7th= Ian Hendrie / Fiona Hendrie
The Cripples
  6:40 0:00
0:00
6:40 (7th=)
6:40 (7th=)
11th= Graham Capper / Louise Dunn
Ro's Mules
  7:20 0:00
0:00
7:20 (11th=)
7:20 (11th=)
11th= Fraser Lupton / Connor Lupton
Beat Robyn and Dad
  7:20 0:00
0:00
7:20 (11th=)
7:20 (11th=)
13th= Hanne Robertson / Maja Robertson
We've got the runs
  8:00 0:00
0:00
8:00 (13th=)
8:00 (13th=)
13th= Calum Robertson / David Robertson
The Hare & the Tortoise
  8:00 0:00
0:00
8:00 (13th=)
8:00 (13th=)
15th= Rachel Scott / Pete Lawrence
Olive Oil and Vin Egar
  8:40 0:00
0:00
8:40 (15th=)
8:40 (15th=)
15th= Lorna Sloan / John Lumley
Slumleys
  8:40 0:00
0:00
8:40 (15th=)
8:40 (15th=)
15th= Mark Kassyk / Joseph Lawler
Neither here nor there
  8:40 0:00
0:00
8:40 (15th=)
8:40 (15th=)
18th= Dave Robertson / Kirsten Robertson
Binary Stars
  9:20 0:00
0:00
9:20 (18th=)
9:20 (18th=)
18th= Leonne Hutchinson / Jamie Lawlor
Ou suis-je?
  9:20 0:00
0:00
9:20 (18th=)
9:20 (18th=)
18th= Mary Fitchett / Kirsty Warren
Dibbers of Doom
  9:20 0:00
0:00
9:20 (18th=)
9:20 (18th=)
18th= Colin Brash / Joanna Schreiber
The Lost Bothiers
  9:20 0:00
0:00
9:20 (18th=)
9:20 (18th=)
18th= Rebecca Hammond / Paul Hammond
PHRH
  9:20 0:00
0:00
9:20 (18th=)
9:20 (18th=)
18th= Robyn Lupton / George Lupton
Beat the Boys
  9:20 0:00
0:00
9:20 (18th=)
9:20 (18th=)
24th= Michael Stewart / Ron Nolan
Walking wounded
  10:00 0:00
0:00
10:00 (24th=)
10:00 (24th=)
24th= Finn Selmer Duguid / Alistair Duguid
Red Star Dalguise
  10:00 0:00
0:00
10:00 (24th=)
10:00 (24th=)
24th= Lynn Easton / Chris Furse
Back by Midnight?
  10:00 0:00
0:00
10:00 (24th=)
10:00 (24th=)
27th= Alastair Dunlop / Mary Dunlop
Bonnie & Clyde
  10:40 0:00
0:00
10:40 (27th=)
10:40 (27th=)
27th= William White / Natalie White
Off-Whites
  10:40 0:00
0:00
10:40 (27th=)
10:40 (27th=)
29th= Kirstin Maxwell / Ian Maxwell
Reivers
  11:20 0:00
0:00
11:20 (29th=)
11:20 (29th=)
29th= Andy Paterson / Michael Paterson
Script for a Jesters tear
  11:20 0:00
0:00
11:20 (29th=)
11:20 (29th=)
29th= Marsela McLeod / Alasdair McLeod
Highlanders
  11:20 0:00
0:00
11:20 (29th=)
11:20 (29th=)
32nd= Michael Atkinson / Jennifer Atkinson
The Gingerbread Men
  12:00 0:00
0:00
12:00 (32nd=)
12:00 (32nd=)
32nd= Helena Nolan / Craig Nolan
Jedi Warriors
  12:00 0:00
0:00
12:00 (32nd=)
12:00 (32nd=)
34th Gerry Thomson / Arnis Saltums
MAZS UN LIELS
  12:40 0:00
0:00
12:40 (34th)
12:40 (34th)
35th Jane Chisholm / Alistair Chisholm
ACJC
  13:20 0:00
0:00
13:20 (35th)
13:20 (35th)
36th Rudi Paul / Petr Remes
Stag Fawns
  16:00 0:00
0:00
16:00 (36th)
16:00 (36th)